fbpx
Україна
Український ведучий російського походження Олексій Суханов висловився про антивоєнні заяви артистів з РФ і сказав, що вірить лише одній людині – дуже відома особистість

Український ведучий російського походження Олексій Суханов висловився про антивоєнні заяви артистів з РФ і сказав, що вірить лише одній людині – це дуже відома особистість.

Український ведучий російського походження Олексій Суханов 10 травня в ефірі каналу “Україна” заявив, що єдиною людиною в РФ, антивоєнним заявам якої він вірить, є російська актриса Лія Ахеджакова.

– Остаточно я вірю тільки одній особі з усього цього істеблішменту – Лії Ахеджаковій. Ось їй чомусь вірю. Не знаю чому. А решта нагадує мені м’яку пропаганду, – заявив Суханов. – Люди, які живуть у тому суспільстві, просякнуті нормами цього суспільства. І вони все ж таки хворі на імперськість. Ахеджакова – вона не хвора на імперськість. Вона – справді якась неймовірна європейська особистість. Я зустрічався з нею, бачив її в різних обставинах. Вона не хвора. Вона – справді європейська людина”.

За словами ведучого, говорити про прощення тих росіян, які не підтримують напад РФ на Україну, можна буде після того, як Росія відшкодує завдані під час війни матеріальні збитки.

– Щодо розуміння, якоїсь поваги до їхніх вчинків – усі ці розмови з приводу взаєморозуміння повинні починатися лише тоді, коли вони розрахуються за те, що наробили. А це буде зовсім не скоро, бо я не знаю, як повернути життя людей, як повернути людям близьких. Але майно повернуть, сподіваюся, тому що вони повинні розрахуватися за це. Але зруйновані долі, обірвані життя – я не знаю, як це повернути. А це пов’язано саме з прощенням, – сказав він.

Досьє: Суханов народився Іваново (РФ). Працював ведучим на російських телеканалах “Дощ”, ТВ3, РЕН-ТВ.

З 2012 веде програму “Говорити Україна” на каналі “Україна”, а з 2016 року – ведучий програми “Кулінарна академія” на тому ж телеканалі.

21 січня 2022 року Суханов повідомив, що отримав український паспорт. 24 березня стало відомо, що він вступив до тероборони.

Актриса Лія Ахеджакова виступала проти нападу РФ на Україну. 30 січня 2022 року вона підписала листа “Аби не було війни!”, в якому висловилася проти нападу на Україну.

6 березня актриса заявила, що не вибачить Росії нападу на Україну: “Говорити треба. Люди, не мовчіть. Все одно нам хана”, – заявила вона.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.