fbpx
Суспільство
Українським пенсіонерам дадуть перед виборами за 2,4 тисячі гривень

Українським пенсіонерам перед виборами нададуть одноразову доплату до пенсії. Таку заяву зробили в Мінсоцполітики.

В ході наради, в якій взяв участь і чинний український лідер Петро Порошенко, було вирішено, що в березні-квітні 2019 року пенсіонерам доплатять 2,410 гривень. Джерело

“У 2019 році пропонується їм здійснити доплату до пенсії 2,410 тисяч гривень. Чому мова йде саме про таку виплату? Мова йде про додатковий ресурс, який був отриманий від закону про “єробляхи”.

Вперше явище, яке завдавало шкоди всій країні було повернуто на користь певним категоріям громадян.

Тобто кошти від розмитнення “евроблях” в повному обсязі було спрямовано на такі виплати. Це ініціатива президента”, – заявив міністр.

За його словами, 2,410 тисяч гривень – це фактично і сума, яку не заплатили 2015-2016 роках, коли була зупинена індексація пенсії. “Ця сума буде виплачена у березні-квітні 2019 року, додав представник уряду.

Читайте також: Львів’янин пoбuв горе-водія: вигнaв дітей на мороз

Нагадаємо, раніше ми писали, що Кравчук обурився своєї “скромною” депутатською пенсією.

Перший президент України Леонід Кравчук поскаржився на розмір своєї пенсії. Він повідомив, що не отримує виплати за виконання президентських обов’язків, а тільки депутатську пенсію.

Кравчук пояснив, що він отримує тільки депутатську пенсію в розмірі 18 тисяч гривень і поскаржився на цю несправедливість. При цьому екс-президент зазначає, що справа тут не в грошах, а справедливості.

Крім того, Леонід Кравчук зізнався, що регулярно піднімає це питання перед всіма президентами країни, але “нинішня влада настільки примітивна, що всі думають, що це я про гроші турбуюся”.

В Україні існує обмеження з виплати пенсій – до 10 прожиткових мінімумів, тобто 14970 гривень. Однак є 19,2 тисячі пенсіонерів, які отримують більше цієї норми. Найбільшу пенсію в Україні отримує Герой України, льотчик-випробувач.

Related Post