fbpx
Економіка
Українці почали купувати продукти поштучно

Продавці на ринку вже привикли продавати по дві штуки навіть яйця.

Гривня девальвує, українці зубожіють і купівельна спроможність населення зараз, як в 90-х, скаржаться продавці на ринку. За їх словами, виручка впала в 2 рази. Продавці овочів і фруктів говорять, що їх товар беруть вже в основному поштучно.

Пенсіонерка Наталія завжди купує найнеобхідніше – бере по одному буряку та моркви. Жінка нарікає, що навіть так виходить дорого. Економить на їжі і молодь – беруть поштучно навіть яйця, наприклад, по два.

Продавці такому підходу вже не дивуються. М’ясо і сало, яке побило рекорд по зростанню цін, теж тепер делікатес: люди просять відрізати шматочки по 200 грам.

Читайте також: НAПAД ІЗ COКИPOЮ НА ШКОЛУ : ПOТEPПIЛA УЧЕНИЦЯ ВПАЛА У КOМY

Поштучний продаж йде не тільки на ринках, але і в супермаркетах. Купівля однієї морквини, цибулини або буряка тут звичайна справа.

“Часто так купую. Пенсія півтори тисячі гривень – не розженешся. Тому доводиться купувати по одній штучці”, – розповідає жінка-покупець.

Хоча таких покупців в сумаркетах небагато. Продавці кажуть, що поштучна купівля поступається акційними товарам. Правда, такі продукти часто продають з уже закінченим терміном придатності.

Джерело.