fbpx
Україна
Українці впоралися за 3 доби, зібравши разом 600 мільйонів гривень, але турецька компанія Baykar заявила, що передасть Україні три БПЛА “Bayraktar TB2” безкоштовно. Притула розповів, на що витратить кошти, які зібрали на Байрактари

Українці впоралися за 3 доби, зібравши разом 600 мільйонів гривень, але турецька компанія Baykar заявила, що передасть Україні три БПЛА “Bayraktar TB2” безкоштовно.

Ведучий і волонтер Сергій Притула розповів, на що витратить кошти, які зібрали на Байрактари.

Заощаджені кошти, які Фонд Притули зібрав на три турецькі “Bayrаktar TB2”, підуть на забезпечення перемоги України.

Про це заявив засновник Фонду Сергій Притула у Twitter у відповідь на повідомлення компанії Baykar про те, що вона передасть безпілотники на безоплатній основі.

– Заощаджені кошти підуть на забезпечення нашої перемоги у тісній співпраці зі Збройними Силами України! – заявив Притула.

Він подякував компанії Baykar, за те, що вона цінує “здатність українців об’єднуватися” і додав, що всі “вражені вашим рішенням”.

Нагадаємо: українці за кілька днів змогли зібрати 600 мільйонів гривень на байрактали, збір оголосив фонд Притули.

Телеведучий і волонтер Сергій Притула та блогер Ігор Лаченков 22 червня відкрили збір коштів на безпілотники для ЗСУ. Метою було зібрати 500 млн гривень на 3 “Байрактари”.

Українці впоралися за 3 доби, зібравши разом 600 мільйонів гривень. Гроші. як запевнив керівник фонду, будуть спрямовані на потреби ЗСУ і для Перемоги.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Фейсбук Сергій Притула