fbpx

Українці вже можуть ввозити авто з Канади без мита

Нульова ввізне мито застосовується на старі легкові автомобілі, пише «Сегодня».

З 1 серпня 2017 року розпочало діяти Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Таким чином, авто канадського походження повинні подешевшати як мінімум на 10-12%.

Незважаючи на різні трактування Угоди про? нульові ставки мит на автомобілі з Канади все-таки почали діяти. Про це повідомили в Державній фіскальної службі України.

“Канадою і Україною завершені внутрішньодержавні процедури по імплементації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою (далі-Угода), яка набирає чинності з 1 серпня 2017 року.

Зі вступом в силу Угоди про згідно з тарифним графіком України нульова ввізне мито буде застосовуватися на старі легкові автомобілі, походженням з Канади.

На нові легкові автомобілі, походженням з Канади передбачений перехідний період зниження ставок ввізного мита терміном на сім років, зокрема в поточному році ставка мита на бензинові і дизельні авто складе 8,7%, на бензинові авто з двигуном понад 3 л – 4,3 %.

Винятком є ​​нові бензинові авто, які призначені для тимчасового проживання, нові бензинові авто з об’ємом двигуна від 2,2 л до 3 л, дизельні автомобілі з двигуном понад 2,5 л. На ці авто нульове ввізне мито запровадять уже з 01 серпня цього року.

Читайте також: П’ЯНИЙ ДЕПУТАТ В’ЇХАВ В РІЧКУ НА АВТО

Необхідною умовою для застосування нульового мита є підтвердження походження авто з Канади.

Документом, що підтверджує походження авто з Канади є декларація про походження, яка оформляється канадським експортером на інвойсі або іншому комерційному документі, що містить опис товару, який походить з відповідної Сторони, з достатньою для його ідентифікації деталізацією.

Існують три мовні версії (українська, англійська, французька) тексту декларації про походження товару, зазначені в Додатку 3-B до Угоди “.

You cannot copy content of this page