fbpx
Україна
Українців очікує похолодання: синоптики розповіли, чого чекати від погоди на Великодніх вихідних. Детальний прогноз по регіонам.

У найближчі дні в Україні очікується похолодання – синоптики обіцяють заморозки і на свято Пасхи, яке відзначається цього року 19 квітня.

Згідно з даними Гідрометцентру при Державній службі з надзвичайних ситуацій, сьогодні, в п’ятницю 17 квітня, в південно-східній частині України очікуються пориви вітру 15-20 м/с, а вночі в північних, Волинській, Рівненській областях – як і вночі 18 і 19 квітня по всій Україні – заморозки на поверхні грунту до -5.

Також в Чернігівській і Сумській областях вночі 19 квітня очікуються сильні заморозки і в повітрі.

Експерти заявили про те, що влітку 2020 року Україна може залишитися без врожаю абрикос і черешні, оскільки в південних і центральних районах країни були зафіксовані заморозки, які припали на час масового цвітіння дерев.

Аналітики відзначають, що заморозки в таку пору року для українських черешень цілком звичні. Однак біологічний ритм у цьому році порушила аномально тепла зима, і бруньки на деревах розпустилися набагато раніше. Рослини в південних регіонах, крім іншого, постраждали ще й від посухи.

Фото ілюстративне – nurse.net.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!