fbpx
Суспільство
Українцям доведеться платити за виклик “швидкої”, медики висловили свої вимоги

З’явилася інформація, що в Україні виклик карети швидкої допомоги може стати платним, так як медпрацівники часто скаржилися на те, що на них нападали. Джерело

Так, співробітники швидкої допомоги Дніпропетровської області просять якомога швидше прийняти Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безпеки медичним працівникам і працівникам системи екстреної медичної допомоги, які входять до складу бригади екстреної медичної допомоги під час надання медичної допомоги”.

Медики вже бояться виїжджати на виклики через небезпеку для свого життя. Про це написав директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він розповів, що в середу, 5 лютого, співробітниця швидкої допомоги піддалася насильству з боку того, хто викликав карету собі на будинок. На неї напала жінка в стані алкогольного сп’яніння, яка завдала їй кілька ударів.

Читайте також: Синоптик здивува прогнозом погоди в Україні влітку – не лише аномальна зима

Медработнице стало погано: у неї закрутилася голова і занудило. Їй поставили діагноз “ЗЧМТ. СГМ. Гематома лівої скроневої області. Виробнича травма”.

У зв’язку з цим, медики просять зробити виклик лікарів до людей, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, платним. А вартість дзвінка повинна бути не менше 2 тисяч гривень.

“Інакше це нашестя “п’яні дзвінки” не зупинити”, – підсумував Шевченко.

facebook