fbpx
Україна
Українцям розповіли про доставку пенсій і соціальних виплат під час карантину: заспокойтеся!

Виплата пенсій і соціальних допомог здійснюватиметься за звичайним графіком.

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко заявив, що в Україні під час карантину, введеного через поширення коронавірусу, виплата пенсій і соціальних допомог здійснюватиметься за звичайним графіком, повідомляє Соцпортал.

За словами Музиченко, приблизно дві третини українців отримують пенсії і соцдопомоги на банківські картки, інші користуються послугами «Укрпошти», яка продовжить на час карантину працювати в звичайному режимі. При цьому, пенсії і соцдопомоги маломобільних груп населення доставлять додому.

Музиченко також заявив, що хоче заспокоїти громадян, які отримують пільги і субсидії.

Він зазначив, що рівень оплати за житлово-комунальні послуги і наявність або відсутність заборгованості не впливає на право отримання пільг або житлової субсидії протягом терміну їх отримання, а саме до завершення поточного опалювального сезону.

Додатково до цього він підкреслив, що заборгованість, прострочена більше двох місяців, може відбитися на праві отримання субсидій лише в наступному періоді. У зв’язку з цим, належить подбати про те, щоб в травні 2020 року цієї заборгованість не було.

Джерело

Фото – .Апостроф

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page