fbpx
Україна
Улюбленець всіх жінок країни Віталій Кім розповів, як змінився український лідер Володимир Зеленський після 24 лютого. Кім підкреслив, що попри зміни, із самовитримкою та силою у президента “все добре”

Улюбленець всіх жінок країни Віталій Кім розповів, які зміни сталися з українськиим лідером Володимиром Зеленським після 24 лютого – після повномасшатбного російського вторгнення в Україну.

Зокрема, глава Миколаївської обласної державної військової адміністрації Віталій Кім 5 липня в інтерв’ю “Українській правді” прокоментував зміни, які відбулися з українським президентом Володимиром Зеленським після повномасштабного вторгнення РФ до України.

– Президент Зеленський якось змінився з 24 лютого? – запитав у Кіма журналіст видання Михайло Ткач, зазначивши, що вони зустрічалися 18 червня під час візиту президента до Миколаєва.

– Президент, справжній президент, країни, яка воює, не може не змінитися, – заявив Кім. – На нашому президенті зараз велика відповідальність. І він, звичайно, переживає за те, що відбувається в країні, і пропускає через себе особисто. Він став більш втомленим.

Але водночас Кім підкреслив, що із самовитримкою та силою у Зеленського “все добре”.

– Але видно, що він президент країни, яка воює, – підсумував Кім.

Нагадаємо: Володимир Зеленський офіційно посів місце президента України 20 травня 2019 року.

У травні 2022 року, після відкритого вторгнення Росії до України, Зеленський очолив рейтинг найвпливовіших людей світу за версією авторитетного американського щоденника Time. Журнал пов’язав перше місце Зеленського з війною Росії проти України, наголосивши, що президент України є символом того, “як має діяти глава держави”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.