fbpx
Спорт
Усик дав волю емоціям після перемоги в Москві: “Батя в будівлі!”

21 липня пізно ввечері в Москві в фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) українець Олександр Усик переміг суддівським рішенням росіянина Мурата Гассіева, ставши абсолютним чемпіоном у першій важкій вазі.

Після бою прямо в рингу боксери дають короткі коментарі. Ось що сказали Усик і Гассиев.

Читайте також: ВСТУП-2018: УЧАСНИКИ ЗНО ОТРИМАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТІВ У МАГІСТРАТУРУ

“Олімпійський, спасибі! Люди, земляки, і ті, хто підтримує – спасибі. Москва-2018! Баам! Батя в будівлі! Виграти все чотири титули і кубок імені Мухаммеда Алі – це втілення мрії. Не секрет, що Алі – мій ідол.

Тому для мене це величезна честь. Ні, я – не суперзірка, зірки – на небі. я – звичайний хлопець, у якого дещо виходить робити дуже добре. величезна подяка моїй команді, яка допомогла мені підготуватися до цього бою. це наша загальна перемога!”, – сказав Усик.

Після бою Мурат Гассиев визнав поразку: “Усик – мій найскладніший суперник на професійному рингу. Я робив усе, що міг, але сьогодні був його день. Він був фаворитом і довів це в рингу. Для мене ж цей бій стане величезним досвідом”.

Олександр Усик став четвертим в історії боксу абсолютним чемпіоном світу.

Відразу після поєдинку боксери обнялися в рингу, а Усик сказав своєму опонентові: “Ти молодий, у тебе ще все попереду, а мені недовго залишилося. Ти красень!”. Гассиев подякував Усика.

Джерело.