fbpx
Україна
Увага! Штормове попередження! Від сьогодні в Україну почне заходити холодна повітряна маса, яка за два дні пошириться по країні. Ось куди зазирне негода вже сьогодні, 6 квітня. Підготуйтеся до сюрпризів погоди!

В Україні синоптики оголосили штормове попередження: небезпечну погоду чекають в більшій частині регіонів вже сьогодні. 6 квітня.

Сильний вітер прийде в Центральну, Південну і Східну Україну, в цих регіонах оголошено I рівень небезпеки.

Вдень у вівторок, 6 квітня, в Україні очікуються несприятливі погодні умови у вигляді сильних поривів вітру в регіонах Центру, Півдня і Сходу України. Про це йдеться в повідомленні Українського гідрометеорологічного центру.

У зв’язку з цим синоптики оголосили штормове попередження, I (жовтий) рівень небезпеки.

За їхніми прогнозами, швидкість вітру сягатиме 16-24 метрів в секунду у Вінницькій, Одеській, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях, а також в Криму. Штормове попередження діятиме до пізнього вечора.

Щодо опадів, то вдень мокрий сніг очікується в західних регіонах, в центрі і на сході випадання опадів не прогнозується.

На Заході України температура повітря вдень становитиме в різних регіонах від +3 до +11 градусів, в Центрі, на Сході та Півдні – від +9 до +13 градусів.

У Київській області відчутних опадів не очікується, температура повітря становитиме від +8 до +13 градусів, в самому Києві – від +10 до +12 градусів.

Отже, від сьогодні в Україну почне заходити холодна повітряна маса, яка пошириться по країні до 8 квітня. Підготуйтеся до сюрпризів погоди!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page