fbpx

В той час, як Ольга Сумська ховається, її дочка Антоніна, що живе в Росії, навіть вигляду не подає, що твориться на її Батьківщині. Дмитро Ступка не змовчав

В той час, як Ольга Сумська ховається, її дочка Антоніна, що живе в Росії, навіть вигляду не подає, що твориться на її Батьківщині. Дмитро Ступка не змовчав.

Ступка присоромив дочку Сумської, яка живе в Росії: мовчання – найстрашніше, згадай про своє коріння!

Відомий український актор Дмитро Ступка дав невелике інтерв’ю для YouTube-каналу, в якому заявив, що мовчання про війну в Україні – це найстрашніше. Також він присоромив доньку актриси Ольги Сумської Антоніну Паперну, яка живе в Росії, зазначивши, що її позиція дивна, не висловлюватися про те, що відбувається в нашій країні.

Відповідне відео з’явилося на YouTube-каналі блогера Ростислава Калацинського. “Якщо чесно, звичайно я здивований. Її мама, і, до речі, моя кіномама, ми багато знімалися з Ольгою, дуже її поважаємо і любимо, вона друг нашої родини. З Антоніною Паперною я також знайомий. Трохи дивно, бо мама висловлює свою позицію і підтримувала мого однокласника, який на жаль віддав своє життя – Паша Лі. Вона активно підтримує ЗСУ та українців, а дочка ніяк не висловилася, це дійсно шкода і дивно”, – сказав він (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Дмитро Ступка зазначив, що хотів би, щоб вона пам’ятала своє коріння, хто її предки.

“Адже династія Сумських не менш шанована в Україні, ніж наша династія – Ступки. Тому звичайно хотілося б почути від неї хоч якусь думку. Мовчання – це найстрашніше зараз, що може бути”, – сказав актор.

Що ж до чоловіка Антоніни Паперної, відомого російського актора Володимира Яглича, то Дмитро порадив йому спілкуватися з тещею. Зазначимо, що зірка кінострічок РФ публікував свій останній допис 23 лютого 2022 року, а потім не промовив жодного слова про війну в Україні, як і його дружина Антоніна.

“Що в нього в голові і про що він думає, я не можу сказати, не можу залізти до нього в голову. Я хотів би звернутися до Володі і сказати йому, щоб він усе-таки поспілкувався зі своєю тещею. Було б непогано, щоб він прислухався до її слів і зробив висновки, бо одна справа, коли ти дивишся телебачення, а інша, коли тобі розповідають те, що відбувається в Україні. Те, що їм кажуть, і те, що відбувається насправді – велика різниця”, – підсумував Дмитро Ступка.

You cannot copy content of this page