fbpx

В Ізюмі “сусіди” могли застосувати хімічну речовину: все, що відомо на цей момент

В Ізюмі “сусіди” могли застосувати хімічну речовину: все, що відомо на цей момент

В Ізюмському районі Харківської області російські окупанти нібито застосували хімічну зброю. У ймовірних потерпілих вже взяли необхідні аналізи.

Про це повідомив депутат Ізюмської міської ради 7 скликання Микита Каракай на своїй сторінці у Facebook. Таку інформацію він оприлюднив у понеділок, 18 квітня.

Зазначимо, що дані не підтверджені офіційно та вимагають перевірки. За інформацією Каракая, заряди з речовиною нібито були випущені з РСЗВ “Град”.

“Газ, що утворюється після вибухів, стелиться по землі. Симптоми отруєння: почервоніння очей, нудота, блювання, порушення дихання, непритомність. У потерпілих взяті аналізи крові, одяг відправлено на експертизу”, – написав він.

Ситуацію в Ізюмі прокоментував боєць ТРВ Юрій Корсунов. Його джерела також підтверджують, що ворог застосував заборонену хімічну зброю.

“Документального підтвердження немає, але є інформація від бійців, які після обстрілу мали певні ознаки хімічного впливу. Була у них реакція на ці обстріли. Люди мали блювотні рефлекси, запаморочення, опіки обличчя в деяких” , – зазначив він.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page