fbpx

В Києві призупинили роботу чимало ресторанів та кафе

В Києві 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили діяльність. Усе тому, що за результатами перевірки Держпродспоживслужби ці заклади повинні провести санітарні заходи та усунути недоліки, передає Канал 24.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Там зазначається, що 1 липня у зв’язку з реєстрацією в Києві випадків зaхворювання на гострі кишкові інфекції, пов’язані з вживанням харчових продуктів у закладах громадського харчування, спеціалісти Держпродспоживслужби провели збір інформації в операторів ринку про діяльність, пов’язану з реалізацією харчових продуктів, за місцем впровадження їх господарської діяльності.

Читайте також: Дощі і грози: синоптики розповіли, якою буде погода на початку тижня

Основною метою було дослідити санітарний стан приміщення, чи підтримується в чистоті, робочому стані поверхня обладнання, що контактує із харчовими продуктами, утримується в непошкодженому стані, легко чиститься, дезінфікується, зроблена з гладких, нержавіючих, нетоксичних, придатних до миття матеріалів. Також моніторили наявність медичних книжок у персоналу закладу,
– мовиться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Виявляючи порушення щодо санітарного законодавства, працівники служби надавали суб’єктам господарювання консультації щодо їх усунення.

Читайте також: Відмова Ecolines везти пасажирів по безвізу: в мережі розгорівся страшний скандал

Окрім того, в Держпродспоживслужбі зазначили, що станом на 1 липня на гостру кишкову інфекцію занeдужали 34 людини. За даними лабораторних досліджень, можливим етіологічним фактором є збудник сальмoнельозу.

You cannot copy content of this page