fbpx

“В Маріуполі не геноцид!” – експертка з Німеччини назвала одну єдину причину такого висловлювання

“В Маріуполі не геноцид” – експертка з Німеччини назвала одну єдину причину такого висловлювання

В діях армії окупантів у Маріуполі наявні всі ознаки геноциду. Однак для Німеччини ця тема перетворилася на табу і тому її ніхто не бажає обговорювати. Пише obozrevatel

Про це заявила директор з питань Центрально-Східної та Східної Європи берлінського центру Liberale Moderne, ексдепутат Бундестагу Марілуїзе Бек. Свою заяву вона зробила під час онлайн-дискусії щодо війни Україні та підтримки Києва країнами Заходу.

“Якщо розпочнеться дискусія в парламенті (Німеччини, – ред.), про те, що коїться геноцид у Європі, а ми дозволяємо це – ми будемо почуватися некомфортно і змушені будемо робити більше”, – сказала Бек, пояснивши що йдеться про колективну відповідальність Європи.

Вона зазначила, що якщо з’ясується, що був геноцид “не лише в Маріуполі, а й в інших містах, зокрема в Харкові, тоді Захід також буде зруйнований певною мірою”. Це, на переконання Бек, може призвести до краху цінностей як Німеччини, так і інших країн Заходу.

Також вона заперечила заяву канцлера ФРН Олафа Шольца про те, що війну в Україні треба вважати війною саме Володимира Путіна, а не усіх росіян.

“Нападають на українців саме прості росіяни. Це війна, яка не була б можливою, якби російські військові не поводилися так, як вони поводяться”, – наголосила Бек, зазначивши, що перебування росіян під впливом пропаганди аж ніяк не виправдовує їх.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page