fbpx

В Маріуполі пішла з життя близька людина Наталі Могилевської

В Маріуполі пішла з життя близька людина Наталі Могилевської

В Маріуполі дуже складна ситуація, багато мирних жителів змушені ховати рідних у дворах своїх домівок. 22 квітня пішов з життя рідний дядько Наталії Могилевської – в будинок прилетіло два ворожі снаряди.

Невтішною новиною співачка поділилася на особистій сторінці в Instagram. Артистка зі сльозами на очах зізналася, що після відходу в інший світ батьків дядько Олександр був її оберегом. А будинок його сім’ї у Маріуполі – місцем сили та щасливого дитинства.

“У Маріуполі не стало мого дядька. Будинок мого дитинства, де я провела кожен рік на моєму маленькому морі. На все життя я залишу в серці запах солоного моря, смак смажених косичок з тіста з цукровою пудрою. Прекрасний виноградник, дуже гарні троянди, саме в цих трояндах він і спочиватиме, тому що по-людськи поховати було неможливо. У їхній будинок прилетіло два снаряди, не залишилося нічого. Разом з ним йде і моє дитинство”, – розповіла співачка.

Наталя зізналася, що останні роки дядько був для неї єдиною рідною людиною. Коли Могилевській було 19 років, вона втратила батька, а 2013 року за день до її народження пішла з життя мати.

Світла пам’ять! Спочивайте з Миром!

Фото, скрін з відео

You cannot copy content of this page