fbpx
Світ
В мережі показали світлину 91-річного Горбачова, який лежить на ліжку в московській лікарні. Фото і всі відомі подробиці про стан екс-президента СРСР, чи відомо діагноз: “Відвідав Михайла Сергійовича”

В мережі з’явилися світлини 91-річного Михайла Горбачова, який лежить на ліжку в московській лікарні.

Ось що відомо на даний час про стан екс-президента СРСР.

Російський економіст Руслан Грінберг 30 червня розмістив у Facebook фото, на якому він в лікарняній палаті поруч з 91-річним першим і останнім президентом СРСР Михайлом Горбачовим, який лежить на ліжку.

На задньому плані видно крапельницю.

“Відвідав Михайла Сергійовича. Головний підсумок розмови – немає розумної альтернативи новому “новому мисленню”, – підписав фото Грінберг.

Грінберг не уточнив, причину перебування Горбачова в клініці, але російський Telegram-канал Mash 20 червня писав, що має серйозні проблеми зі здоров’ям, тому необхідно регулярно проходити певну процедуру в одній з московських клінік.

Нагадаїмо, що Горбачов народився 1931 року. Він обіймав посаду генсекретаря Центрального комітету Комуністичної партії Радянського Союзу з 1985 року, і з 1988 року – голову президії Верховної Ради СРСР. У березні 1990 року обраний президентом СРСР на позачерговому з’їзді народних депутатів.

8 грудня 1991 року за Горбачова були підписані Біловезькі угоди, що ознаменували фактичне припинення існування СРСР. А 25 грудня Горбачов оголосив про відставку.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page