fbpx

“В нашу сім’ю прийшов чорний день!”: Оксана Марченко одягла хустину і звернулася за підтримкою до турецького лідера Реджепа Таїпа Ердогана

“В нашу сім’ю прийшов чорний день!”: Оксана Марченко одягла хустину і звернулася за підтримкою до турецького лідера Реджепа Таїпа Ердогана

Телеведуча, дружина народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука Оксана Марченко звернулася до турецького лідера Реджепа Таїпа Ердогана. Оксана Марченко попросила допомогти звільнити її чоловіка, якого напередодні затримала СБУ, й для цього навіть одягла хустку.

У відеозверненні, яке вона опублікувала на YouTube, Марченко заявила, її чоловік “не порушував ніяких законів” і його затримання є “незаконним”. Також телеведуча вважає, що утримання її чоловіка в невідомому місці “це – щось дуже погане”.

“12 квітня мого чоловіка було затримано СБУ за особистою вказівкою пана Зеленського, і зараз незаконно утримується в невідомому місці як заручник. Раніше мого чоловіка намагалися засудити у політичному процесі. Мій чоловік жодних законів не порушував. Все, що відбувалося, відбувається з моїм чоловіком повністю суперечить українському законодавству та нормам міжнародного права. Пане президенте, ви виступаєте за мирний діалог. Ви неодноразово казали, що ви друг моєї країни, і друг Росії”, – звернулася вона до Ердогана.

Марченко у зверненні також почала маніпулювати, що Ердоган має вплив й закликала використати його авторитет для звільнення коханого чоловіка.

Все буде Україна!

Фото – скрін з відео

You cannot copy content of this page