fbpx
Breaking News
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Україна
В Одесі масово горять пляжні кафе і ресторани

З початку сезону на набережній згоріли чотири розважальних закладів, пише «Сегодня».

В Одесі триває низка пожеж в пляжних розважальних закладах. Так, вчора в Аркадії палала закусочна, а відпочивальники кажуть, що навіть чули звук вибуху. Це вже четверта пожежа на узбережжі з початку літа. І поки городяни кажуть про підпали, рятувальники посилаються на порушення правил пожежної безпеки.

“Вогняну” тенденцію задало одне з кафе в Аркадії, де сталася пожежа 20 червня. Тиждень тому практично дотла згорів ресторан на Ланжероні, а в минулі вихідні – нічний клуб на 13-й станції Великого Фонтану.

За словами представника ГСЧС в Одеській області Олександра Полохачів, в закладі на Ланжероні неправильно експлуатували мангал, а в Аркадії і на 13-й станції порушили правила використання електропроводки.

Втім, в останньому випадку обговорюють і можливе неакуратне поводження з вогнем невстановленою особою.

“Пожежі показали нам, що будівлі на узбережжі беззахисні, їх побудували з матеріалів, які можуть швидко спалахнути, а при їх експлуатації порушують правила пожежної безпеки”, – заявив Полохачів.

Зазначивши, що на пляжах також не полагодили подачу води в пожежні гідранти, тому рятувальникам доводиться витрачати час і качати воду з моря або підключатися до гідрантів, які знаходяться на схилах.

У зв’язку з мораторієм на проведення перевірок співробітники ГСЧС не мають права перевіряти такі заклади без запрошення, тому спільно з чиновниками міськради планують розробити план щодо посилення заходів пожежної безпеки в місцях масового скупчення людей.

За словами заступника начальника облуправління ГСЧС Олександра Крицького, до всіх пляжним закладам висувають чіткі вимоги. “При будівництві можна використовувати легкозаймисті матеріали, – каже Крицький.

“Необхідно також прорахувати відстань між будівлями, щоб в разі пожежі вогонь не перекинувся на сусідню будівлю. Проводку перед експлуатацією потрібно перевірити і ізолювати від займистих матеріалів”.

Читайте також: НА УКРАЇНЦІВ ЧЕКАЄ РІЗКА ЗМІНА ПОГОДИ

До слова, електрики кажуть, що власників подібних закладів часто важко вмовити розщедритися на протипожежний захист.

Підвела проводка. Рятувальники розповідають, що правил пожежної безпеки не дотримуються не тільки в розважальних закладах, а й на ринках. Так, днями через замикання електропроводки сталося займання на ринку “Привоз”.

“Всього за півроку в Одесі відбулося п’ять пожеж на ринках” Черемушки “,” Північний “і” Привоз “, – кажуть рятувальники.

Related Post

facebook