fbpx
Україна
В Офісі президента швидко відреагували на заяви з Угорщини про “психічну хворобу” Зеленського: як і чим – подробиці

В Офісі президента швидко відреагували на заяви з Угорщини про “психічну хворобу” Зеленського.

На Банковій відреагували на образи спікера парламенту Угорщини Ласло Кевер на адресу президента України Володимира Зеленського і згадали про Корюківські події.

Відповідний допис з’явився на Facebook-сторінці заступника глави ОП Андрія Сибіги.

“Народ завжди мудрий і знає віками, як відповідати на абсолютно неприйнятні, дикі висловлювання “недополітиків” на кшталт нешановного голови державних зборів Угорщини:

У короткого розуму язик довгий.

Зазвичай такі загострення відбуваються у певні періоди року”, – написав Сибіга.

Український чиновник також зазначив, що хотів би почути оцінку Ласло Кевера про те, як угорці знищили у вогні тисячі людей в чернігівському селі Корюківка.

“З іншого боку, епохальні події далеко не регіонального характеру напевно теж є достатнім тригером для такої порослі “політиків”, а ще якщо відгукується зсередини фашистське ДНК”, – написав Сибіга.

“Історія піде вперед, Україна переможе: всі громадяни, які проживають в Україні будуть пишатись нашою державою, а такі “персони” залишаться на смітнику історії. В цьому сумнівів не маю – хіба що згадають як непорозуміння, яке “подавало голос” на президента України, президента країни героїв, сміливих та вільних людей”, – додав він.

Сибіга додав до допису лінк на сторінку у Вікіпедії про Корюківську трагедію.

Нагадаємо, спікер парламенту Угорщини Ласло Кевер висловив думку про “психічні проблеми” у президента України Володимира Зеленського через те, що він рішуче, іноді жорстко звертається до країн-партнерів про підтримку.

Слава україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.