fbpx
Breaking News
Ми з подругами, раз в місяць, робимо такі собі посиденьки. І мене завжди просять приготувати свою фірмову піцу “чотири сири” . Кажуть, що такого тонкого тіста і неперевершеної начинки в найкращій піцерії не знайдеш. І я з цим погоджуюсь!
Особлива молитва на Благословення вашої сім’ї: Від Тебе, Господи, одержуємо всі дари благі. Благослови нашу сім’ю, нехай царює у ній мир і християнська любов
Все б нічого, та на вечірці у друзів познайомився з дівчиною. Продовжити спілкування їм не вийшло, та «зустрілися» через пів року в одній із соціальних мереж. Роман розвивався дуже швидко. Через 4 місяці вона переїхала до нього. А через 2 місяці, що б ви подумали – весілля
Колись мене хвилювало майбутнє моїх донечок, а зараз просто хочу жити окремо і з ними не спілкуватися. Ніколи не думала, що саме мене торкнеться таке ставлення від дітей, в яких я вклала всю свою любов
 Не знаю, як у вас, та у мене картоплю дуже люблять. А коли я її готую за цим рептом, чоловік радіє мов дитина. Смакотища!
Суспільство
В Луганську хлопчикам заборонили вчитися разом з дівчатками

Навчання в школах буде здійснюватися за системою російського “православного педагога-новатора” Володимира Базарного

1 вересня луганські загальноосвітні школи №17 і №30 відкриють перші класи, навчання в яких буде здійснюватися за системою російського “православного педагога-новатора” Володимира Базарного. Про це повідомляє “Еспресо” з посиланням на новинний сайт бойовиків так званої “ЛНР”.

“Хлопцям і дівчаткам краще вчитися окремо, тому що тоді дівчинка виховується в образі жінки, матері, а хлопчик росте чоловіком”, – пояснюють педагоги, які залишилися працювати в підконтрольному російсько-каральним військам Луганську.

Починаючи з 1 вересня, в школі №30 з’явиться клас хлопчиків і клас дівчаток, а в школі №17 – три класи: клас хлопчиків, клас дівчаток і загальний клас. Згодом подібну практику планується поширити на інші школи окупованого міста.

Представники двох шкіл, в яких буде застосована дана система, перед цим відвідували московську школу, де такий формат освіти застосовується вже багато років.

Володимир Базарний – російський шовініст і імперец, прихильних консервативних методів навчання на основі віровчень РПЦ. Відкидає досягнення сучасної цивілізації, постійно критикує західну філософію.

На початку серпня керівник відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополит РПЦ Іларіон (Алфєєв), який свого часу навчався в Оксфорді, заявив про шкоду навчання за кордоном.

Читайте також: 74-РІЧНА КИЯНКА ЧЕРЕЗ «БЕЗВІДСОТКОВОГО» КРЕДИТУ ПО ОГОЛОШЕННЮ ВТРАТИЛА КВАРТИРУ

Related Post