fbpx

В Луганську хлопчикам заборонили вчитися разом з дівчатками

Навчання в школах буде здійснюватися за системою російського “православного педагога-новатора” Володимира Базарного

1 вересня луганські загальноосвітні школи №17 і №30 відкриють перші класи, навчання в яких буде здійснюватися за системою російського “православного педагога-новатора” Володимира Базарного. Про це повідомляє “Еспресо” з посиланням на новинний сайт бойовиків так званої “ЛНР”.

“Хлопцям і дівчаткам краще вчитися окремо, тому що тоді дівчинка виховується в образі жінки, матері, а хлопчик росте чоловіком”, – пояснюють педагоги, які залишилися працювати в підконтрольному російсько-каральним військам Луганську.

Починаючи з 1 вересня, в школі №30 з’явиться клас хлопчиків і клас дівчаток, а в школі №17 – три класи: клас хлопчиків, клас дівчаток і загальний клас. Згодом подібну практику планується поширити на інші школи окупованого міста.

Представники двох шкіл, в яких буде застосована дана система, перед цим відвідували московську школу, де такий формат освіти застосовується вже багато років.

Володимир Базарний – російський шовініст і імперец, прихильних консервативних методів навчання на основі віровчень РПЦ. Відкидає досягнення сучасної цивілізації, постійно критикує західну філософію.

На початку серпня керівник відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополит РПЦ Іларіон (Алфєєв), який свого часу навчався в Оксфорді, заявив про шкоду навчання за кордоном.

Читайте також: 74-РІЧНА КИЯНКА ЧЕРЕЗ «БЕЗВІДСОТКОВОГО» КРЕДИТУ ПО ОГОЛОШЕННЮ ВТРАТИЛА КВАРТИРУ

You cannot copy content of this page