fbpx

В США дали відповідь щодо можливості введення військ НАТО в Україну: подробиці

Постійний представник Штатів при ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила, що країни НАТО можуть прийняти рішення про введення військ в Україну. Водночас США не будуть вводити своїх військ.

Про це Лінда Томас-Грінфілд розповіла в інтерв’ю телеканалу CNN.

«Я можу сказати, що американські війська не будуть на території України в даний момент. Президент чітко це сказав, але інші країни НАТО можуть вирішити, що хочуть ввести війська в Україну», – сказала вона.

Країни НАТО в праві ухвалити це рішення, підкреслила Томас-Грінфілд.

США можуть посилити санкційний тиск на РФ, розширивши список підсанкційних секторів. Про це повідомив заступник радника з національної безпеки США Даліп Сінгх.

Раніше повідомлялося, що Нова Зеландія виділить близько 3,5 млн доларів Україні на покупку нелетальної зброї, а також відправить для українських збройних сил бронежилети, шоломи та жилети.

Російський президент Владімір Путін більше не планує захопити Київ, але має наміри взяти південні та східні території України. Для цього він продовжить обстріли українських міст, аби змусити президента Володимира Зеленського піти на поступки щодо півдня і сходу, а також нейтрального статусу України.

Слава Україні і ЗСУ!

За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page