fbpx

В столиці пішла з життя заслужена артистка України: світла пам’ять талановитій людині! (фото)

В столиці пішла з життя заслужена артистка України: світла пам’ять талановитій людині! (фото)

У Києві пішла з життя заслужена артистка України Оксана Швець.

Їй було 67 років.

Зірка працювала на сцені Київського Молодого театру з перших років його становлення. Про новину повідомили в Facebook колеги артистки.

“Непоправне горе в родині Молодого театру. Світла пам’ять талановитій акторці! Немає прощення ворогу, що прийшов на нашу землю!”, – йдеться в повідомленні.

Оксана Швець народилася 10 лютого 1955 року. В 1975-му майбутня зірка закінчила театральну студію при театрі імені Івана Франка. Вже в 1986 році вона стала випускницею театрального факультету Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого.

Після закінчення навчання Оксана Швець працювала у Тернопільському музично-драматичному театрі, а згодом у Київському театрі сатири. Там вона зіграла в багатьох відомих виставах за мотивами легендарних творів.

З 1980-го року почала виступати в складі акторів Молодого театру, а аткож зніматися в повнометражних фільмах. Зокрема, акторка засвітилася в таких кінокартинах: “Завтра буде завтра”, “Таємниця “Святого Патріка”, а також серіалах “Дім з ліліями”, “Повернення Мухтара” тощо.

За свою плідну роботу в сфері культури удостоїлася звання заслуженої артистки України.

You cannot copy content of this page