fbpx
Україна
В цей час в росії і зміниться “влада”: екстрасенс, якій довіряють всі українці, дала цікавий прогноз щодо “сусідів” і їх “процвітання”, а також, які міста України важко переживуть зиму! Що, коли, та до чого слід готуватися?

В цей час в росії і зміниться “влада”: відома екстрасенс дала цікавий прогноз щодо “сусідів” і їх “процвітання”, а також, які міста України важко переживуть зиму! Що, коли, та до чого слід готуватися українцям?

Зима в умовах війни не буде сильно суворою для нашої неньки України, але в деяких регіонах можуть виникнути проблеми з опаленням. У зоні ризику – Харків, Херсон та Донецьк.

Про це розповіла екстрасенс Людмила Хомутовська. “Я не сказала б, що зима буде дуже складною. Є проблема в тому, що деякі міста після бомбардувань не зможуть відновити системи опалення. Але сказати, що всі ми замерзнемо в квартирах, не можу. Люди, які взагалі не зможуть впоратися, будуть отримувати допомогу від держави”, – наголосила вона.

За баченням спеціалістки, Дніпро та Миколаїв з опалювальним сезоном упораються, проблем не передбачається. Також вона уточнила, що восени в Україні буде дуже “гярячо”, а війна затягнеться до 2023 року.

Саме в 2023 настане “судний день для Росії” – на місце глави Кремля Володимира Путіна прийде інша людина, хоч і досить відома. Вона приведе країну до занепаду.

“У 2023 році в Росії почнуться бунти, буде велика економічна криза. Наприкінці 2023 року – на початку 2024 року деякі міста можуть від’єднатися від складу РФ. Там буде внутрішня війна”, – підкреслила Хомутовська.

Фото – скріншот з відео