fbpx
Світ
В цьому ресторані вас нагодують недоїдками!

У Данії відкрився ресторан, де годують недоїдками.

У Данії відкрився перший в світі ресторан недоїдків, який отримав назву Rub and Stub Тор.

Більшість страв Rub and Stub Тор готуються не з недоїдків і надлишків харчового виробництва, що постачають інші заклади громадського харчування, а з прострочених продуктів, які в Rub and Stub Тор привозять з різного роду магазинів і супермаркетів. Також ресторан в ході готування страв з «нормальних» продуктів не залишає своїх власних харчових відходів, будучи таким чином фактично першим в світі безвідходним рестораном.

І хоча поки заклад працює виключно на волонтерських засадах, він вже набуло широкої популярності. Як зазначив автор ресторану, на даний момент заробітну плату в ньому отримує лише шеф-кухар і топ-менеджер, проте вже через кілька місяців Rub and Stub Тор обіцяє стати справжнім рестораном.

На сьогоднішній день, згідно із заявою творця ресторану, триває активна робота зі створення мережі поставок.

Справа в тому, що готувати більшість страв ресторану можна лише зі «свіжих» недоїдків. При цьому, меню ресторану змінюється щовечора в залежності від того, що привезли постачальники. Само собою, Rub and Stub Тор пропонує і безліч страв зі звичайних, свіжих продуктів, однак їжа з відходів – його коник.

Зараз Rub and Stub Тор діє тільки в столиці Данії, Копенгагені, однак не виключено, що найближчим часом ресторан може з’явитися і в інших містах країни, а можливо навіть і в інших країнах.

Оптимізм організаторам ресторану вселяє той факт, що незвичайність меню і значна дешевизна більшості страв залучають все більше клієнтів самих різних соціальних і вікових груп.

Джерело