fbpx
Breaking News
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Бог посилає вам труднощі не для того, щоб ви опускали руки. А для того, щоб ви стали тими, ким повинні стати
Молитва, яка завжди на моїх вустах, коли хворіють діточки. Вірте у силу молитви, і все у вас буде добре!
Все у нас йде до того, що буде весілля. І я розумію, що ми не зможемо відсвяткувати все нормально, тому що сватання я не хочу робити і на весіллі, щоб вона мені хустку на голову зав’язувала, і благословення давала я теж не хочу. Мене навіть зараз трясе від злості і ненависті до неї, лукава така вона
Україна
В Україні більше не буде шампанського та коньяку: що це значить

Не так давно винороби з України виробили спільну позицію, яка узгоджується з діями уряду в частині виконання положень угоди про ЗВТ Україна-ЄС у питанні заміни найменувань алкогольної продукції.

Про це заявив генеральний директор корпорації “Укрвинпром” Володимир Кучеренко під час прес-конференції, яка відбулася після засідання ради директорів.

“Українські винороби готові виконати всі вимоги, передбачені в рамках Угоди про асоціацію, і перейти на нові найменування для своєї продукції після завершення перехідного періоду”, – повідомив Кучеренко.

Варто уточнити, що під перейменування потрапили, наприклад, “шампанське” і “коньяк”. Таку умову висунула Франція, оскільки ці терміни походять від географічних назв її території – провінції Шампань і міста Коньяк.

Читайте також: КОМУ НЕ МОЖНА ВAКЦИНYВAТИCЯ ВІД ГPИПY

Це означає, що зовсім скоро “шампанське” може стати “ігристим вином”, а “коньяк” – “бренді”, або отримати зовсім інші назви.

Як стверджує гендиректор, незважаючи на вірогідне падіння доходів виноробів під час переходу на нові найменування, вітчизняні виробники готові до таких змін.

Раніше повідомлялося, що щодня в Україні дорожчають алкогольні напої. Українці нібито стали менше “заглядати на дно чарки”.

Так, дані ВООЗ свідчать, що серед європейських народів лише українці і росіяни вибирають не традиційні алкогольні напої – тобто не горілку і віскі – а самогон або навіть глід.

Цікавий факт, що українців, які полюбляють такі напої, – в дев’ять разів менше, ніж росіян.

Джерело.

Related Post

facebook