fbpx

В Україні почали вирощувати індостраусів

За словами фермерів, ці птахи їдять менше, ніж кури-бройлери.

Фермер Любомир Гощівскій багато років вирощував свиней, але через проблеми зі здоров’ям від такої традиції вирішив відмовитися, недолік м’яса вирішив замінити за рахунок індостраусів.

Фермер стверджує, що вирощувати таку птицю значно простіше, ніж вигодувати свиню. Індострауси невибагливі в їжі, хіба що в перший місяць за ними потрібно уважно доглядати.

Годувати птахів треба пшеницею, висівками, а також вареною картоплею. Індостраусів їсть вдвічі менше, ніж курка-бройлер. Через чотири місяці птах важить до 22 кг, чистого м’яса приблизно 18 кг з кожного.

Читайте також: У КИЄВІ НА ДИТЯЧОМУ МАЙДАНЧИКУ ОДНА ЖІНКА POЗCТPIЛЯЛA ІНШУ

“Для порівняння: щоб виростити свиню, знадобиться рік, за порося віддасте 400 – 600 грн, на його вигодовування в місяць знадобиться в середньому мішок комбікормів (200 грн), плюс картопля, молоко.

В цілому, за приблизними підрахунками, виходить мінімум 3 000 грн, отримуємо приблизно 100 кг м’яса і сала, а роботи – на весь рік.

Тоді як на 10 індостраусів (одне пташеня коштує 140 грн) треба два мішки крупи в місяць (400 грн), і вже через 4 місяці маємо 150 – 180 кг дієтичного та екологічно чистого м’яса “, – докладно пояснив фермер.

Нагадаємо, в Україні через спалахи африканської чyми свиней (АЧС) стрімко падає поголів’я цих тварин. Фермери заявляють про нерентабельність виробництва і підвищують ціни на м’яса.

Джерело.

You cannot copy content of this page