fbpx
Україна
В Україні різко зміниться погода: коли чекати снігу, морозу і штормового вітру

У найближчі кілька днів на зміну 16-градусному тепла прийде похолодання і мокрий сніг. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

У п’ятницю, 20 березня, в столиці прогнозують вдень до +10 … + 12 градусів, вночі буде до +5 … + 7 градусів. Опадів не обіцяють. По області також буде тепло і сухо. У Тетереві очікується до +12 … + 14 градусів.

У суботу, 21 березня, в Києві буде до +5 … + 7 градусів вдень з дощем і мокрим снігом, вночі температура знизиться до +3 … + 5 градусів. По області також прогнозують опади та зниження температури вдень до +4 … + 6 градусів.

У неділю, 22 березня, денна температура повітря в столиці не буде перевищувати -1 … + 1 градуса, також очікується сніг, вночі буде -1 …- 3 градусів. По області прогнозують сніг, вдень – до 0 … + 2 градусів, а вночі – до -1 …- 3 градусів.

У понеділок, 23 березня, вдень в Києві прогнозують до +1 … + 3 градусів з мокрим снігом, вночі буде до -3 …- 5 градусів. По області нічна температура опуститься до -4 …- 6 градусів.

У вівторок, 24 березня, в столиці вдень обіцяють сніг, температура буде до +1 … + 3 градусів, вночі буде -3 …- 5 градусів. По області також буде сніг і до -4 …- 6 градусів вночі.

Фото ілюстративне –

facebook