fbpx
Україна
В Україні розпочали масове відключення тепла: в яких регіонах залишаться без газу

Вже НАК “Нафтогаз України” оголосив про відключення від газопостачання 16 підприємств-боржників, що надають послуги з централізованого опалення жителям дев’яти областей України.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

“З 19 лютого 2020 року 36 з 52 підприємств-боржників здійснили необхідні мінімальні платежі на користь Нафтогазу і уникли ризику відключення від газопостачання.

У зоні ризику залишаються 16 виробників тепла, які не виконують жодної з умов щодо розрахунків, передбачених положенням про ПСО.

Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків для уникнення припинення газопостачання з 1 березня 2020 року.

Для уникнення ризиків припинення теплопостачання населення Нафтогаз наполягає на необхідності термінового проведення розрахунків відповідно до вимог положення про ПСО”, – йде мова у заяві “Нафтогазу”.

Підприємства, які досі не внесли мінімальних платежів, знаходяться в Дніпропетровській, Київській, Луганській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Хмельницькій областях.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page