fbpx
Breaking News
Славко називав її красунею, обіцяв носити на руках і завжди бути поруч з нею. Тому дівчина, якій завжди не вистачало добрих слів і підтримки, була впевнена, що вона нарешті знайшла своє кохання. Та казка закінчилася через кілька тижнів після святкування весілля
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Не зрозуміло, хто обманює: прем’єр Гончарук обіцяв будувати нові школи, а міністр освіти Новосад говорить про їхнє закриття… Як вам? Коментує політолог. 
Економіка
В Україні впали середні зарплати

За рік номінальні оклади помітно зросли, але в місячному вираженні вже почали знижуватися‚ пише «Сегодня».

За липень 2017 року середня номінальна зарплата в Україні знизилася до 7 339 грн, що на 21 грн менше, ніж у червні. Про це свідчать дані Держслужби статистики.

При цьому в порівнянні з липнем 2016 року середня зарплата зросла на 36,6%.

Найвищі середні зарплати платять у столиці – 11 412 грн. На друге місце потрапила Донецька область (7 887 грн). Найнижчі оклади отримують працівники в Тернопільській області – 5 678 грн).

Читайте також: ЯКІ КВІТИ КРАЩЕ КУПУВАТИ БАТЬКАМ І У СКІЛЬКИ ЇМ ОБІЙДЕТЬСЯ БУКЕТ «НА 1 ВЕРЕСНЯ»

Найвища середня заробітна плата традиційно зафіксована в авіаційній галузі – в середньому 33 Ціна: 233 грн. З великим відривом на другому місці опинилися фінансисти і страхові агенти – 13 521 грн.

Найменше отримують працівники пошти і кур’єри – 3 763 грн.

Нагадаємо, в наступному році, згідно бюджетної резолюції, мінімальна зарплата в Україні збільшиться на 522 гривні (до 3723 гривень). У 2019 м мінімалку піднімуть до 4173, а в 2020-м – до 4425 гривень

Related Post

facebook