fbpx
Економіка
В Україні з 1 квітня подорожчають ж/д квитки

“Укрзалізниця” (УЗ) планує підвищити тариф на пасажирські перевезення на 10% в квітні 2018 року. Про це повідомив директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев.

За його словами, квітневе підвищення стане першим етапом зростання тарифів.

“Перший етап зростання цін на квитки в поїздах на 10% ми плануємо орієнтовно з 1 квітня. Отримані кошти спрямуємо на розвиток пасажирської інфраструктури.

Зараз ми закуповуємо пасажирські вагони, які виробляє національний виробник. Досить швидкими темпами здійснюється модернізація вагонів, інвестуємо в ремонт рухомого складу”, – зазначив Рязанцев.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПОЧАЛИСЯ РОЗПРОДАЖІ ЗИМОВИХ РЕЧЕЙ: ЩО ОБІЦЯЮТЬ МАГАЗИНИ

В УЗ запевнили, що кошти, отримані в результаті підвищення тарифів, надійдуть на спеціальний інвестиційний рахунок, за рахунок якого буде підвищуватися якість пасажирських перевезень.

За словами Рязанцева, в останній раз УЗ підвищувала тарифи на пасажирські перевезення ще в 2014 році. У 2017 році вартість проїзду залізничним транспортом зросла майже на 4%.

“З тих пір індекс споживчих цін виріс мінімум на 60-70%, в 4-6 разів збільшилася вартість комунальних та інших послуг. По всій номенклатурі товарів, які потрібні залізниці, істотно зросли ціни”, – констатує він.

При цьому, підкреслює Рязанцев, вартість квитків на потяги все одно залишиться конкурентною у порівнянні з автобусними перевезеннями.

Джерело.

You cannot copy content of this page