fbpx
Суспільство
В Україні заборонили жuттєвo важливі ліки

В Україні тимчасово заборонили лікарський препарат “Етилен”. Варто зазначити, що ці ліки – це сильнодіючий засіб-антисептик для дезінфекції рук, який використовують лікарі в різних сферах медицини.

Про це стало відомо завдяки повідомленням Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Джерело

Причиною такого рішення стала кількість флаконів, яка перевищує норму.

Читайте також: Виплати на дітей 2019: суму при нapoдженнi переглянуть та додадуть новий вид допомоги

“На підставі надходження інформації від Головного слідчого управління Національної поліції України… щодо виявлення в обігу зразків лікарського засобу ЕТИЛ, розчин 96% по 100 мл, серії ET 010718, виробництва/з маркуванням виробника ТОВ “Виробнича фармацевтична компанія “Біо-Фарма ЛТД”, Україна.

У кількості 28 268 флаконів, які значно перевищують кількість, зазначену в сертифікаті якості виробника (10747 флаконів) тимчасово забороняється реалізація та застосування лікарського засобу ЕТИЛ, розчин 96% по 100 мл.

Серії ET 010718, виробництв/З маркуванням виробника ТОВ “Виробнича фармацевтична компанія “Біо-Фарма ЛТД”, Україна, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками”, – заявили у відомстві.