fbpx

В Україні зафіксували спалах ентеровірусу: захворіли 73 дитини

У Чорткові на Тернопільщині 73 дитини віком від 2 до 10 років захворіли ентеровірусної інфекцією.

Захворювання епідеміологи називають некерованим, ліків від нього немає. Але хвороба у дітей протікає в легкій ступеня, повідомляє місцевий канал TV-4 .

Як повідомив Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги, рід ентеровірусів включає віруси Коксакі А і В, ЕСНО, вірус гепатиту А, вірус поліомієліту. Лабораторні дослідження показали, що в місті циркулюють віруси Коксакі.

Відзначається також, що поодинокі випадки ентеровірусної інфекції реєструють і серед дітей з інших населених пунктів області. Симптоми ентеровірусу: підвищення температури тіла, почервоніння горла, висип на долонях і ступнях.

Читайте також: СИНОПТИК РОЗПОВІЛА, КОЛИ В УКРАЇНІ ЗНОВУ ПОТЕПЛІШАЄ

Раніше через спалах ентеровірусної інфекції все дитячі садки міста Чортків закривали для проведення дезінфекції.

Щоб уникнути захворювання, дотримуйтесь правил особистої гігієни, ретельно мийте руки перед тим, як приймати або готувати їжу, після відвідування туалету і перебування в місцях великих скупчень людей.

Використовуйте чисту воду, якщо не впевнені в її якості – прокип’ятіть. Мийте овочі та фрукти перед вживанням. Ретельно готуйте їжу, проварюють або прожарювати продукти харчування перед вживанням.

Джерело.

You cannot copy content of this page