fbpx
Суспільство
В Україні завершується опалювальний сезон: назвали дату

У Києві раніше звичайного терміну завершать опалювальний сезон. Вже в суботу, 6 квітня, в столиці почнуть відключати опалення.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Враховуючи прогноз Укргідрометцентру про стабільну погоду, – більше 8 градусів тепла протягом дня, прийнято рішення завершити опалювальний сезон не 15-го, а 6-го квітня.

На проведення необхідних заходів необхідно до трьох діб. Тепло відключать на всіх об’єктах соціальної інфраструктури і в житлових будинках.

Однак медустанови можуть продовжити опалювати за індивідуальними заявками, рішення будуть приймати головлікарі.

У КМДА зазначили, що вперше тепло надавало не комерційне, а муніципальне підприємство. За сезон було понад 6 тисяч пошкоджень, які ліквідував підприємство ″Київтеплоенерго″.

Читайте також: Тепло, але мокро: прогноз погоди в Україні на тиждень

Вже 8 квітня 2019 року почнуть підготовку до наступного опалювального сезону. Планується провести масштабну програму модернізації теплових мереж і обладнання. На заміну мереж виділено понад 500 млн грн.

Також до початку наступного опалювального сезону планується замінити більше 130 км мереж. Більше 120 об’єктів будуть модернізовані, 20 — магістральні мережі, 100 — розподільні. В першу чергу мова йде про Троєщині, Оболоні та Борщагівці.

Також Пантелєєв повідомив, що 7% об’єктів відключено від опалення раніше терміну за індивідуальними заявками, це – близько 1000 об’єктів, в основному адміністративні будівлі.

Відзначимо, що раніше опалювальний сезон завершували 15 квітня.

facebook