fbpx
Економіка
В Україні зміниться курс долара: прогноз аналітика

Американська валюта показує ситуативну динаміку до зниження.

Курс долара в Україні на поточному справі може продовжити зниження. Таку думку висловив старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб.

“На цього тижня ми очікуємо продовження зниження курсу долара. Безготівковий долар (офіційний курс і вартість на міжбанку) може знизитися в напрямку 26,1 – 26,2 грн, а готівковий долар в банках до кінця тижня буде котируватися близько 26,3 / 26 , 5 грн”, – прогнозує Іосуб.

За підрахунками аналітиків, на минулому тижні долар істотно подешевшав до гривні після двох тижнів зростання. На всіх сегментах валютного ринку курс долара впав на 0,9 – 1,7%.

Читайте також: 15 ТИСЯЧ ВЧЕНИХ НАПИСАЛИ ЛЮДСТВУ СТРАХІТЛИВОГО ЛИСТА: ДРУГЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

При цьому, за словами Іосуба, тижневе зниження поки складно вважати стійким трендом.

“Треба враховувати, що при плаваючому курсі періодично будуть виникати руху як в одну, так і в іншу сторону, і не в кожного короткострокового руху, званого ще ринковим шумом, є фундаментальні причини. Ці причини варто шукати у трендів, які тривають від місяця, і більш”, – думає аналітик.

За його словами, якщо подивитися на ринок більш глобально, то можна констатувати, що долар все ще знаходиться в діапазоні 26 – 27 грн, і найближчим часом, найімовірніше, буде в ньому залишатися.

Джерело.