fbpx
Україна
В Україну йде різке похолодання, сильний штормовий вітер і навіть мокрий сніг – в які регіони увірветься стихія перед Великоднем

В Україну йде різке похолодання, сильний штормовий вітер і навіть мокрий сніг! Негода пануватиме весь передвеликодній тиждень.

Температура різко знизиться – після сьогоднішніх +20 градусів похолодає до +4+6, буде йти дощ з мокрим снігом. Які області опиняться в зоні справжньої зимової стихії, а де весняне тепло втримається – в матеріалі Styler.

Так, згідно з прогнозом Українського гідрометцентру, температура різко знизиться завтра, 14 квітня на Півночі і Заході (+4+8), на Сумщині – до +10 градусів. У Центрі завтра +11+15. Схід і Південь втримаються в зоні теплого повітря (+15+17). Вночі по країні +3+5 градусів.

Сильний дощ з мокрим снігом завтра на Півночі і Заході, а в інших регіонах (крім Сходу) – дощ. Вітер завтра поривчастий – від 7 до 12 метрів в секунду.

У Києві 14 квітня холодно (+4+6), сильний вітер, дощ з мокрим снігом.

У середу прохолодне повітря прийде вже на територію всієї країни. На Півночі +6+8, на Півдні та Закарпатті +9+13, в інших областях +8+10 вище нуля. Дощі зі снігом 15 квітня перемістяться на північно-східну лінію України, частина Півдня та Центру.

Вночі заморозки від -1 до -3 очікуються на Заході і Півночі, в інших областях вночі +3+5. Утримається сильний вітер.

16 березня на Захід, частина Півдня та Центру прийде ясна погода, у інших областях буде накрапувати дощ.

Сонце прогріє повітря до +10+16, у регіонах з дощем – від +8 до +13 градусів. Нічних заморозків в четвер не буде (+1+6).

У п’ятницю, 17 квітня, сильно потеплішає на Заході, Півдні та в Центрі (+14+19), на Сході і Півночі від +10 до +14. Дощ буде мрячити на Півдні і Сході.

За прогнозами синоптика Наталки Діденко, увесь тиждень перед Великоднем та й на саму Паску, особливого тепла марно чекати.

“Але враховуючи, що для більшості з нас вдома буде купа роботи, то будемо зігріватися прибиранням, порядкуванням, а ближче до Четверга почнуться пектися паски і це тепло з духовок та пічок, разом із неймовірним запахом, точно зігріє”, – радить синоптик.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook