fbpx
Україна
В Україну йдуть дощі з грозами: коли чекати

Завтра в Україну прийдуть вже теплі дощі. При цьому температура повітря на вихідних в деяких регіонах перевалить за 20 градусів. Про це повідомила в Facebook синоптик Наталія Діденко.

За її словами, в суботу в Україну прийде циклон Walli з атмосферними фронтами і принесе з собою в більшість наших областей такі довгоочікувані дощі, а з ними і грози.

“Але ось південний антициклон буде впиратися, тому в південну частину України, Луганську, Донецьку області, більшість районів Кропивницького і Дніпра дощі не допустить.

Циклон та фронти активізують рух повітряних мас, в результаті цих процесів пориви вітру можуть бути завтра сильними. Напрямок вітру очікується південно-західним, а ось в західних областях України він буде північно-західним.

Температура повітря вдень в суботу очікується високою, 15-22 градуси, західна частина України виявиться в тилу холодного фронту, тому тут буде вежее – 11-14 градусів”, – написала Діденко.

У Києві, субота буде теплою, до 18-20 градусів. Вранці опадів ще не буде, а ось протягом дня з’являться дощі і, можливо, навіть з грозами. Вітер в Києві завтра очікується південно-західним, поривчастим.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page