fbpx
Суспільство
“Ваша бездіяльність увійде в історію!” – відео звернення української зірки до президента. Сміливо! ВІДЕО

– Ваші дії по збереженню розслідування справ Майдану, так і Ваша бездіяльність у ситуації його зупинення, назавжди увійдуть в українську історію –  заявила відома співачка Руслана.

Українська співачка та громадська діячка Руслана Лижичко виклала на YouTube звернення до президента України Володимира Зеленського з приводу неналежного розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності. Про це пише Главком.

Відео звернення співачка оприлюднила на своєму каналі у YouТube.

Читайте також: ВОНИ ВСЕ ЧАСТІШЕ СТАЛИ ЗНОВУ З’ЯВЛЯТИСЯ НА ПУБЛІЦІ РАЗОМ. РОМАН? ДРУГИЙ РАЗ В ТУ САМУ РІЧКУ?.. ДМИТРО КОЛЯДЕНКО РОЗПОВІВ ПРАВДУ ПРО СТОСУНКИ З БІЛИК. 

«Разом із громадською ініціативою «Євромайдан SOS» публічно звертаємося до Вас та повторюємо прохання скликати позачергове засідання Верховної Ради та проголосувати норму, запропоновану родинами Небесної Сотні, яка дозволить зберегти слідство у справах Майдану, а до цього моменту не передавати ці провадження до ДБР. Важливо також забезпечити переведення та призначення в управління справ Майдану в ДБР слідчих прокуратури, поліції та CБУ, які вже розслідували справи Майдану і призначення керівниками цього підрозділу та прокурорського департаменту прокурорів, що забезпечували результат розслідування», – зазначила вона.

«Володимире Олександровичу, як Ваші дії по збереженню розслідування справ Майдану, так і Ваша бездіяльність у ситуації його зупинення, назавжди увійдуть в українську історію», – наголосила Руслана, звинувативши при цьому президента у тому, що у річницю Революції Гідності він «обмежився загальними словами».  Джерело

facebook