fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Шоу-бізнес
Вони все частіше стали знову з’являтися на публіці разом. Роман? Другий раз в ту саму річку?.. Дмитро Коляденко розповів правду про стосунки з Білик. 

Що між цими двома українськими зірками зараз? Дмитро Коляденко розповів правду про стосунки з Білик. 

На церемонії вручення премії програми «Зірковий шлях» каналу «Україна» популярний артист і шоумен Дмитро Коляденко розповів про відносини з Іриною Білик.

Програма «Зірковий шлях» запросила українських артистів на вечірку «Ніч химер», щоб вручити унікальні премії найяскравішим зіркам вітчизняного шоу-бізнесу.

Епатажний артист Дмитро Коляденко з’явився на церемонії в стильному блакитному костюмі з яскравими аксесуарами та розповів про відносини з Іриною Білик.

Читайте також: СКІЛЬКИ РАЗ І ЯК ПРАВИЛЬНО ПОТРІБНО ХРЕСТИТИСЯ ПРИ ВХОДІ В ХРАМ І ПРИ ВИХОДІ З НЬОГО? ВІДПОВІДЬ ДУХОВНИКА: “МИ ПОВИННІ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ХРЕСНЕ ЗНАМЕННЯ ВЖЕ Є МОЛИТВОЮ.”

«Я б не сказав, що у нас стосунки – ми дружимо. Це 100% моя найкраща подруга, я б навіть сказав – бойова подруга. Ще є час – майже рік, але Іра вже натякнула мені на дорогий подарунок на День народження, але я повинен подумати. Повинен порахувати свої грошики – вона хоче нову серію дорогого телефону. Ну що ж, будемо збирати грошики, будемо збирати», – розповів Дмитро Коляденко журналістам каналу« Україна».

Крім того, в ексклюзивному інтерв’ю артист поділився містичною історією життя. Виявилося, в їх розлученні з Іриною Білик винні домашні улюбленці – рибки.

«Це був Новий рік, і я хотів подарувати Ірі 12 дорогих рибок. Закрив їй очі, і, коли завів її в нашу нову квартиру, вона отетеріла – всі 12 риб здохли, – поділився Дмитро Коляденко на зірковій вечірці «Ніч химер. – Звичайно, це був шок! До того ж, я відразу подумав, що це поганий знак. А через місяць ми розлучилися, і я поїхав з цього будинку. Напевно, це була містика, натяк: Коляденко, ви посваритеся, ти зруйнуєш квартиру, поб’єш посуд, розріжеш картини і тебе виженуть геть. Так і сталося, напевно, це був знак, а рибки – чарівні. Після цього я з побоюванням ставлюся до риб».

Джерело: 

Related Post