fbpx
Шоу-бізнес
Вони все частіше стали знову з’являтися на публіці разом. Роман? Другий раз в ту саму річку?.. Дмитро Коляденко розповів правду про стосунки з Білик. 

Що між цими двома українськими зірками зараз? Дмитро Коляденко розповів правду про стосунки з Білик. 

На церемонії вручення премії програми «Зірковий шлях» каналу «Україна» популярний артист і шоумен Дмитро Коляденко розповів про відносини з Іриною Білик.

Програма «Зірковий шлях» запросила українських артистів на вечірку «Ніч химер», щоб вручити унікальні премії найяскравішим зіркам вітчизняного шоу-бізнесу.

Епатажний артист Дмитро Коляденко з’явився на церемонії в стильному блакитному костюмі з яскравими аксесуарами та розповів про відносини з Іриною Білик.

Читайте також: СКІЛЬКИ РАЗ І ЯК ПРАВИЛЬНО ПОТРІБНО ХРЕСТИТИСЯ ПРИ ВХОДІ В ХРАМ І ПРИ ВИХОДІ З НЬОГО? ВІДПОВІДЬ ДУХОВНИКА: “МИ ПОВИННІ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ХРЕСНЕ ЗНАМЕННЯ ВЖЕ Є МОЛИТВОЮ.”

«Я б не сказав, що у нас стосунки – ми дружимо. Це 100% моя найкраща подруга, я б навіть сказав – бойова подруга. Ще є час – майже рік, але Іра вже натякнула мені на дорогий подарунок на День народження, але я повинен подумати. Повинен порахувати свої грошики – вона хоче нову серію дорогого телефону. Ну що ж, будемо збирати грошики, будемо збирати», – розповів Дмитро Коляденко журналістам каналу« Україна».

Крім того, в ексклюзивному інтерв’ю артист поділився містичною історією життя. Виявилося, в їх розлученні з Іриною Білик винні домашні улюбленці – рибки.

«Це був Новий рік, і я хотів подарувати Ірі 12 дорогих рибок. Закрив їй очі, і, коли завів її в нашу нову квартиру, вона отетеріла – всі 12 риб здохли, – поділився Дмитро Коляденко на зірковій вечірці «Ніч химер. – Звичайно, це був шок! До того ж, я відразу подумав, що це поганий знак. А через місяць ми розлучилися, і я поїхав з цього будинку. Напевно, це була містика, натяк: Коляденко, ви посваритеся, ти зруйнуєш квартиру, поб’єш посуд, розріжеш картини і тебе виженуть геть. Так і сталося, напевно, це був знак, а рибки – чарівні. Після цього я з побоюванням ставлюся до риб».

Джерело: