fbpx
Україна
Василь Бурба, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України: “Перемога буде дуже скоро! Хочу заспокоїти всіх громадян України:”

Василь Бурба, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, зазначає, що плани Путіна провалилися.

Василь Бурба – начальник Головного управління розвідки Міноборони України у 2016–2020 роках заявив в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “Гордон”, що плани президента РФ Путіна щодо швидкого захоплення України провалилися.

Бурба переконаний, що перемога у цій війні буде за Україною.

“Хочу заспокоїти всіх громадян України: ми вистоїмо, у нас усе виходить, ми були до цього готові! Перемога буде за нами, і вона буде дуже скоро”, – сказав колишній керівник військової розвідки.

Василь Бурба аргументує свою думку:

“Ми точно знали, що Путін готується до бліцкригу. Як він собі думав – за три дні взяти нашу столицю. Але в нього не те що не вийшло. Я вам скажу, що погано працюють його спецслужби. Він орієнтувався на їхню інформацію, а вони проїли мільярди доларів зі свого бюджету, розповідаючи керівництву, що Україна чекає на війська Російської Федерації, що вони прийдуть і їх зустрічатимуть хлібом-сіллю. Усе це виявилося блефом, обманом”, – заявив Бурба.

Колишнній керівник ГУР вважає, що російська армія не готова до війни “ні за обмундируванням, ні за військовою технікою”. Росіян можуть перемагати й українські спецслужби, й українська армія.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.