fbpx
Суспільство
Вчені назвали новий стандарт жіночої краси

Експерти провели два дослідження, де опитані оцінювали зовнішність жінок.

Американські дослідники провели ряд опитувань і досліджень і з’ясували, що стандарт жіночої краси знову змінився і прірву між новим ідеалом і природною фігурою стало ще глибше.

Вчені прийшли до висновку, що на зміну худим жінкам з’явилися м’язисті жінки з рельєфним тілом.

“Ми знаємо, що уявлення про жіночу красу формуються жіночими журналами, виданнями про моду. При цьому, починаючи з 50-х років минулого століття спостерігається постійне зниження ваги жінок, особливо це помітно на обкладинках журналів.

Але в той час середньостатистичний індекс маси тіла звичайних жінок навпаки збільшується”, – зазначив автор дослідження і психолог з університету в Канзас-Сіті Френсіс Божик.

Аналізуючи публікації ЗМІ і пости в соціальних мережах, вчені звернули увагу на збільшення контенту, пов’язаного з популяризацією фітнесу в виданнях, орієнтованих на жіночу аудиторію. Після цього вчені провели два дослідження, де опитані оцінювали зовнішність жінок і їх привабливість.

Читайте також: ЛІКАРІ НАЗВАЛИ ГОЛОВНУ НЕБЕЗПЕКУ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ

Результати показали, що найбільшу перевагу опитані жінки віддали підтягнутим, струнким і м’язистим красуням.

“Ці результати показують, що засоби масової інформації зробили свою справу і впровадили в свідомість жінок новий ідеал краси. Сучасний стандарт вимагає, щоб представниця прекрасної статі була не тільки худий, але і володіла добре розвиненою мускулатурою.

Ми вважаємо, що формування нового типу краси може мати негативні наслідки, оскільки буде бити по самооцінці жінок, збільшувати ступінь незадоволеності своїм тілом і заганяти їх в депресію”, – додав дослідник.

Джерело.