Фахівці також повідомляють про те, що як мінімум кілька місяців в році нігті повинні відпочивати від покриття лаками.
Постійне нарощування нігтів і використання гель-лаку може стати причиною проблем зі здоров’ям, відзначають фахівці.
Відзначається, що дані процедури призводять до ламкості і крихкості нігтів, а також до їх неправильного росту. Крім того, це може привести до oниxoлизис – відшарування нігтьової пластини.
Фахівці також повідомляють про те, що як мінімум кілька місяців в році нігті повинні відпочивати від покриття лаками. Для нігтів це процес відновлення, стверджує експерт.
Читайте також: У ЧОМУ СЕКРЕТ СПРАВЖНЬОЇ ІТАЛІЙСЬКОЇ ПІЦИ
Також небезпеку процедур полягає і у використанні інструментів, через які відвідувачі салонів можуть заразитися грибковими та іншими інфекціями.
У Канаді вчені з’ясували, що такі шкідливі дитячі звички, як гризініння нігтів або cмoктaння пальців, благополучно впливають на здоров’я дитини. Природно, тільки при дотриманні правила частого миття рук, особливо після вулиці або відвідування туалету.
Дослідники провели спостереження за звичками і станом здоров’я 1000 дітей у віці 5-9 років. Потім після досягнення учасниками експерименту віку 13 років була проведена ще одна оцінка їх стану здоров’я.
В результаті виявилося, що серед тих дітей, які гризли нігті, астматиків було на 10% менше, ніж серед їхніх однолітків без цієї шкідливої звички. Крім того, ті, хто гризе нігті, менше страждають від алергій і у них більш міцний імунітет.