fbpx

Вчора до мене заїхав брат, адже гостював у батьків і по дорозі запропонував завести синів у ліцей. Звісно, я запросила брата на чай із сирником, який спекла. І при розмові моя свекруха почала йому жалітись на мене, що я довго сплю, що виноград не зібраний і соки не закручені на зиму. А брат їй каже: “Чому ви самі цього не зробите, адже сестра з чоловіком постійно на роботі?” У відповідь почув: “Мені цього не потрібно, мої діти вже дорослі. Я і так встаю о четвертій годині ранку, а вони сплять до сьомої”

Зізнаюсь вам чесно, оскільки я вже в невістках більше п’ятнадцяти років. Ніколи ти не станеш дитиною для своєї свекрухи.

Скільки б ти добра цій людині не зробила, якою б ти слухняною і ввічливою не була. Ця людина завжди знайде чим тебе попирхнути, якщо щось буде не так.

Зі своїм Микиткою ми побрались від великого кохання, на сьогоднішній день у нас зростає двоє чудових синочків.

Обидвоє вони вже навчаються в ліцеї, тому додому приїжджають лише на вихідні.

Живемо ми в селі поблизу Львова, тримаємо невеличке господарство, та це більше з ініціативи моєї свекрухи, адже вона на пенсії і чимось хоче себе зайняти.

Оскільки зараз вже осінь і з городів всі овочі потрібно зібрати, то я вже знаючи характер свекрухи, організувала цей збір заздалегідь.

Тому знаючи що роботи пороблені, я собі дозволяю поспати трохи довше зранку перед роботою.

Мені достатньо встати о сьомій, щоб приготувати щось до сніданку і встигнути зібратись до роботи.

Та моя свекруха дуже важка людина, встає вона дуже рано, а саме о четвертій, щоб погодувати свиню і курей.

Та робить це так демонстративно, що вся хата прокидається від її грюкання, а ще вона може забігти до нас з чоловіком в спальню, зі словами: “Господарі, час вставати, на дворі вже видніється”.

Я питаю, для чого вставати, а вона просто сміється і все.

Вчора до мене заїхав мій брат, адже гостював у батьків і по дорозі запропонував завести синів у ліцей.

Звісно, я запросила брата на чай із сирником який спекла. І при розмові моя свекруха почала йому жалітись на мене, що я довго сплю, що виноград не зібраний і соки не закручені на зиму.

А брат їй каже: “Чому ви самі цього не зробите, адже сестра з чоловіком постійно на роботі?”

У відповідь почув: “Мені цього не потрібно, мої діти вже дорослі. Я і так встаю о четвертій годині ранку, а вони сплять до сьомої”.

“Значить ви спите в день, коли всі на роботі!”

Читайте також: Я не раз думала над тим, щоб сповістити соц. службам про ситуацію, яка коїться в моїх сусідів. В них п’ятеро дітей. Умов нормальних немає. Той тато ніби й працює і не на одній роботі, але грошей, ні ззаду ні з переду, як в нас в селі кажуть. А в неділю в церкві я таку картину побачила, що хочеться втрутитися. Моїй племінниці вже 33. Вони б з чоловіком все віддали, щоб такий ангелик їх мамою і татом назвав

Ох і сміху ці слова наробили, а свекруха давай виправдовуватись, що в день рідко собі дозволяє спати. Та вже ніхто не захотів цієї теми продовжувати. Ось так ми живемо!

А у вас як з вашими свекрухами?

Чи дозволяє вона вам зранку довше поспати?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page