fbpx
Україна
Вчора міністром культури став екс-гендиректор «1 + 1 Медіа». Що ми знаємо про нового посадовця, одного з сотні найвпливовіших людей України за версією “Фокуса”?

Вчора міністром культури став екс-гендиректор «1 + 1 Медіа». Що ми знаємо про нового посадовця, одного з сотні найвпливовіших людей України за версією “Фокуса”?

Вчора Верховна Рада призначила новим міністром культури і інформаційної політики нардепа від Слуги народу і екс-гендиректора холдингу «1 + 1 Медіа» Олександра Ткаченка.

Також депутати проголосувала за позбавлення Ткаченко депутатського мандата у зв’язку з переходом на роботу в уряд.

Олександр Ткаченко в 1990 році закінчив факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З 1993 року займається на телебаченні виробництвом програм. У 1997 році створив одну з найпопулярніших програм новин «ТСН». Працював керівником «Нового каналу» з 1999 по 2005 рік.

У 2005 році став головою правління і одним з акціонерів ЗАТ «Одеська кіностудія».

З 2008 року по 2019 рік обіймав посаду генерального директора групи «1 + 1 Медіа». Закінчив роботу в медіахолдингу після обрання нардепом до Верховної Ради.

У 2015, 2016 2017, 2018 роках Ткаченко увійшов до ТОП-100 найвпливовіших українців згідно з рейтингом журналу «Фокус».

Ткаченко назвав свої перші кроки на посаді міністра:

«Крок 1: відновити фінансування, крок 2: завершити реструктуризацію, відновити адміністративну спроможність Мінкульту, провести аудит. Реальна цифра, яку потрібно спрямувати на підтримку культури і туризму – 3-4 млрд грн. Щоб вижити і повернутися до розмови про розвиток. Після цього ми зможемо рухатися далі. Системно і співпрацюючи з індустрією».

У Кабміні від нового міністра очікують впровадження комплексного підходу не тільки до сфери культурних ініціатив, а також і до роботи в сфері інформаційної політики.

«Крім того, в рамках урядової програми стимулювання економіки у нас заплановано підтримку культурних індустрій фактично на 1,5 млрд гривень. Дуже важливо уявити прозорий і раціональний підхід в цьому фінансуванні. І це одна з перших завдань перед новим Міністром», – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, “Рубрика”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook