fbpx
Суспільство
Вчителів забагато? Міністерка освіти Ганна Новосад заявила, що ВЧИТЕЛІВ У МАЙБУТНЬОМУ МОЖУТЬ ПЕРЕВЕСТИ НА РОБОТУ ПО КОНТРАКТУ, бо їх занадто багато…

Міністерка освіти Ганна Новосад заявила, що з часом учителів можуть перевести на контрактну основу роботи.

Про це вона сказала в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

“В ідеалі з часом взагалі маємо перейти на контрактну основу роботи вчителів, де дуже чітко описуються обов’язки усіх сторін і права усіх сторін. Вчитель за бажанням може укладати контракт зі школою. Але що стосується якісного викладання, то дуже складно прописати до деталей у контракті, що ти маєш викладати на уроці. Як на мене, питання того, наскільки якісно і цікаво викладає вчитель – це також фактор постійного професійного зростання і підвищення кваліфікації вчителя. Ми насправді маємо побудувати таку систему, яка б їм давала можливості це робити”, – сказала Новосад.

За її словами, багато нарікань на вчителів з’являються, зокрема, тому що у них немає доступу до сучасних професійних методик викладання, до сучасного змісту, який змінюється.

Також Новосад зазначила, що потрібно аби у вчителів була можливість через неурядові організації і приватні ініціативи, які займаються промоцією освіти, підвищувати свій фаховий рівень і отримувати нові і сучасні навички.

А раніше, зазначає джерело, Новосад заявила, що в Україні більше вчителів, ніж потрібно, особливо – у сільській місцевості.

Джерело: 

You cannot copy content of this page

facebook