fbpx
Події
Вчителька потрапила в скандал на Хмельниччині: «знімала штани і підглядала в туалеті»

Педагог однієї зі шкіл в Хмельницькій області придумала ганебне покарання для своїх учнів.

У Хмельницькій області розгорівся скандал через aмopaльних дій вчительки щодо школярів. Батьки дітей подали на жінку до суду, однак та уникла покарання. Джерело

Про поведінку вчительки в жовтні минулого року розповіли самі учні.

Чи не одна дитина поскаржився будинку, що Марія Когут під час занять знімала з них штани і навіть нижню білизну, караючи за непосидючість.

Крім того, педагог підглядала за дітьми в туалеті. Так вона стежила, щоб учні не відлучали з уроків без поважних причин.

Вона особисто відводила дитину в кабінку і змушувала справляти природні потреби на її очах. Цьому приниження піддавалися дівчинки.

Читайте також: Сьогодні другий Супермісяць року: українцям пояснили, чого категорично не можна робити

До суду провину жінки визнали. Її усунули від занять в класі, де і розгорівся скандал. Однак правоохоронці не змогли залучити вчительку до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство через закінчення терміну давності злочину.

Директор школи теж не поспішає позбавляти педагога займаної посади через відсутність підстав. За даними ЗМІ, зараз Марію Когут судять за пoбиття дітей. Тут вона може не відкрутитися і отримати кримінальний термін.

Поки ж батьки дітей, у яких викладає скандальна вчителька, обурені станом речей. Адже дітям доводиться щодня стикатися з кривдником в стінах школи.

«Психологи з дітьми працюють, щоб вони забули про це все, а як вони можуть забути, коли вони кожен день зустрічають її в школі», – поскаржилася Людмила Юрик, мати учениці третього класу.

Сама Марія Когут коментувати ситуацію відмовилася.

Related Post

facebook