fbpx
життєві історії
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!

Не скажу, що ми з дружиною сварилися. Просто життя перетворилося на безперервну рутину. Діток в шлюбі ми так і не нажили. Трикімнатну квартиру обставили.

Дружина говорила, що треба більше заробляти. А я тримався улюбленої роботи. Справа в тому, що досить давно відкрив рибальський магазин. Мені подобалося, що з часом він перетворився на справжній клуб. До мене з’їжджалися захоплені люди з усього міста і навіть з інших населених пунктів. Ми разом організовували змагання. Та й просто рибалили. Дохід був стабільний, але не величезний.

Але найгірше було те, що часом повертатися додому не хотілося. І не тому, що були проблеми. Просто не грів якось будинок.

Приходив за звичкою, чи що. Але, поставити жирну крапку в стосунках навіть думки не було. Здавалося, що створювати щось нове вже пізно.

Все змінив випадок. Недалеко від мого магазину з’явилися конкуренти зі схожим товаром. Вони поставили дуже низьку ціну. І оборот дійсно впав. Мені було відверто неприємно, коли приходили радитися і питати за новинку, а потім йшли купувати у сусідів, тому що там дешевше.

Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти.

Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився з спільного житла. Це мене неймовірно зачепило! Я звернувся до юриста, і він переглянув всі документи. Виявилося, що мої права такі ж, як у неї. І, не дивлячись на її невдоволення, квартиру ми розміняли.

Розлучення і переїзд далися мені дуже нелегко. Розумів, що тепер я зовсім самотній. Дбати ні про кого. Риболовля і робота не приносили радості, як раніше.

Одного разу серед ночі мене розбудив дзвінок у двері. Сусідка збоку не могла впоратися з потоком води. Підставила відро, побігла кликати на допомогу. Воду я швидко зрозумів, де перекрити, адже планування квартир у нас однакове. Допоміг їй витерти те, що пролилося мимо. Просто один шланг продірявився, і як тільки відкрутили кран, з нього вийшов фонтан. У мене був запасний, тож мені не склало труднощів виправити неполадку.

Сусідка, до речі її звати Ніна, була дуже вдячна і хотіла мені заплатити. Але, я не пам’ятав, скільки коштує ця запасна частина, та й за роботу нічого не хотів брати. У неї дуже смачно пахло випічкою, а мені вже пора було збиратися. Тому я нахабно сказав, що був би радий домашньому сніданку.

Ніна навіть була цьому рада. За чаєм я пояснив, що пережив розлучення і тепер сам. Сусідка виявилася вдовою. Дорослий син одружився і поїхав з родиною в інше місто по робочому контракту. Їй було самотньо, і вона навіть подумувала продати все і їхати за сином. Але її зупиняв факт, що його контракт мав певний термін.

Тому подальші перспективи були невідомі. Якось в розмові він навіть обмовився, що, можливо, буде пробувати поїхати за кордон. Тому попросив поки маму не поспішати і просто приїжджати в гості. Та Ніні було незручно надовго залишатися в їх квартирі, яку діти винаймали, адже місця у них було небагато. Та й невістка відчувала певний дискомфорт від її присутності.

Якось непомітно ми почали дуже тісно спілкуватися. Ніна допомогла мені нарешті до кінця розпакувати речі і навести порядок в моєму «холостяцькому барлозі». А потім сталося найдивніше, чого навіть не очікував.

На 8 березня я прийшов з подарунком і вином. Вечеря пройшла дуже добре.

Ніна показувала фотографії, які надіслали їй рідні. Я сидів поруч і зрозумів, що хочу провести з нею не тільки цей вечір, але і ніч.

Напевно, це звучить смішно, але я реально закохався, як в молодості. Хочеться летіти додому, як на крилах. Тому що ввечері знову побачу Ніну. Балкони наших квартир – поруч. Тому я запропонував з’єднати їх і зробити додатковий прохід, щоб не доводилося ходити один до одного в обхід.

Але це ще не все. Ніна трохи підробляє в одній фірмі з виготовлення рекламних буклетів і візиток. У них невеликий, але дружний колектив. В основному, всі молоді люди. А ось керівник – давній приятель її покійного чоловіка, який дає їй нескладну роботу. Вона запитала поради у своїх хлопців, і вони запропонували мені дуже оригінальну рекламу, поширенням якої так само зайнялася моя дорога жінка.

Не знаю, що допомогло більше: барвисті буклети або те, що конкурентам вже стало неможливим працювати собі в збиток (і вони потроху підняли ціну). Але в моєму магазині клієнтів і продажів стало помітно більше. Та навіть не це мене радує найбільше!

Нещодавно зустрів кузена колишньої дружини. Він аж очі витріщив, коли мене побачив. Каже, що я помолодшав років на десять, навіть хода змінилася. Ще б пак, все завдяки моїй Ніночці. Ця жінка робить мене кращим. Причому як зовні, так і внутрішньо. Ось подумую запропонувати їй стати моєю законною дружиною. Ніколи не пізно будувати відносини, в цьому я переконався на власному прикладі!

Автор – Вадим К.

Читайте також: ТІЛЬКИ ОСЬ БАТЬКІВ Я ЗАБУЛА ПОПЕРЕДИТИ, ЩО РОМА НЕ ДУЖЕ РАДІСНО СТАВИТЬСЯ ДО ДІТЕЙ, А Я ЇХ І ЗОВСІМ НЕ ХОЧУ. ТОМУ ВЕСЬ ВЕЧІР МОЇ БАТЬКИ КРУЖЛЯЛИ І СПІВАЛИ НАД НАМИ, ПРО ТЕ, ЯКА МИ ЧУДОВА ПАРА, І ЩО У НАС БУДУТЬ НАЙКРАЩІ, НАЙКРАСИВІШІ І ЧУДОВІ ОНУКИ НА СВІТІ.

Текст, заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook