Велике передбачення щодо війни і Перемоги від однієї з кращих експерток в галузі астрології: до чого українцям варто підготуватися заздалегідь!

Велике передбачення щодо війни і Перемоги від однієї з кращих експерток в галузі астрології: до чого українцям варто підготуватися заздалегідь!

Є “передвісники” Перемоги, однак поки все неоднозначно.

Своїм новим баченням поділилася неймовірно талановита астрологиня Наталя Власенко.

Цей прогноз зроблений на новий, 2023 рік для України, яка захищає свої території.

За підрахунками та баченням експертки, у 2023 році наша ненька Україна проживатиме цікавий час. Спостерігатимуться тенденції повернення якихось прикордонних територій, ймовірно, кордону з морем. З кінця січня до червня включається переломний момент, який за подіями відгукується з листопадом 2013 року, коли розпочався Євромайдан.

А також із наступними подіями: напад на Донбас та Крим у 2014. Тодішній президент не підписав угоду з ЄС, посилаючись на те, що необхідно продовжувати переговори у форматі “Україна-ЄС-Росія”. Це підштовхує до думки, що ми таки можемо побачити переговори у форматі Україна-США-РФ-ЄС.

“Тенденції квітня-червня 2023 року будуть говорити про великі придбання земель або втрати контролю над ними. З червня по листопад 2023 очікуються проблеми з економікою (курс гривні на мінімумі, реструктуризація боргів), але при цьому є тенденція до відкриття кордонів для виїзду та в’їзду чоловіків”, – наголосила експертка.

Вона додала, що до влади в цей момент прийдуть нові цікаві люди, можливо зі скандальною репутацією або навпаки звільнення чиновників зі скандалом та арештом. З листопада до березня 2024 року ми можемо побачити закриття/підрив Керченського мосту або повне припинення будь-яких контактів з РФ або іншими найближчими державами. Але так само зміцнення інших зв’язків, наприклад, із Польщею. Тема порушення кордонів може бути поновлена ​​місцями.

“Українцям потрібно бути готовими до того, що валюта зростатиме, гривня знецінюватиметься потихеньку. Відповідно, здорожчає все”, – додала Власенко.

Коли українці будуть святкувати Перемогу – відповідь експерта

“Можливо, якісь переговори чи рішення будуть щодо України, але ще не повний кінець. Наче відчуття “не до кінця перемоги”, можливо, буде пов’язане з поділом території або проведенням там референдумів”, – підсумувала експерт.

Фото ілюстративне