fbpx
Україна
Верещук закликала мешканців однієї з областей України готуватись до евакуації: причини – попереду осінньо-зимовий період. “Немає причин так робити”

Верещук закликала мешканців однієї з областей України готуватись до евакуації.

Деталі: На своїй сторінці у Facebook віцепрем’єр-міністерка, міністерка з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук звернулась до жителів Донеччини з закликом бути готовими евакуюватись у більш безпечні міста.

Верещук підкреслила, що на території Донецької області постійно тривають бої, а окупанти обстрілюють цивільну інфраструктуру.

“Немає газопостачання, можливі проблеми з електро- та водопостачанням. Попереду осінньо-зимовий період. Тому, людей треба перевозити до більш безпечних регіонів. Особливо жінок, дітей, людей похилого віку, а також хворих і маломобільних”, – наголосила міністерка.

Вона додала вона, що Мінреінтеграції почало підготовку до евакуації жителів Донеччини. Зокрема, приймати мешканців сходу готуються західні та центральні області нашої країни.

Верещук наголосила, що евакуюватись потрібно вже зараз, поки є можливість, оскільки є ймовірність опинитись у ситуації, коли не буде доступу до води, тепла, електрики, зв’язку, їжі, ліків та під постійними обстрілами.

“Немає причин так робити. Евакуюйтеся. Вчасно. Тому, будьте мудрими та готуйтеся до евакуації!”, – резюмувала міністерка Ірина Верещук.

Крім того, недавно нещодавно віцепрем’єрка звернулась до мешканців тимчасово окупованих територій Херсонщини та Запоріжжя, закликавши їх якнайшвидше залишати небезпечну територію та виїжджати на контрольовану урядом Україну.

Інша справа – це дуже й дуже нелегко втілити у реальність навіть бажаючим…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.