fbpx

Везла маму і дітей додому в Карпати, дорога була довгою і виснажливою. Вдень вдавалося проїхати 100-150 км. Для мене, як для жінки за кермом, було дуже важко, але я трималася, бо розуміла, що мушу бути сильною. І була сильною до моменту, коли, стоячи в заторі декілька годин (другий день їзди), побачила колону автобусів, які їхали зустрічною смугою

Сьогодні не дуже хочеться писати пости, але не можу не поділитися історією, яка змусила мене плакати, вперше за всі дні війни.

Везла маму і дітей додому в Карпати, дорога була довгою і виснажливою. Вдень вдавалося проїхати 100-150 км. Для мене, як для жінки за кермом, було дуже важко, але я трималася, бо розуміла, що мушу бути сильною. І була сильною до моменту, коли, стоячи в заторі декілька годин (другий день їзди), побачила колону автобусів, які їхали зустрічною смугою.

В автобусах сиділи молоді хлопчики у військовій формі. В одному з автобусів молоді, красиві юнаки, зовсім ще діти, весело про щось говорили між собою, сміялися.

А у мене “перестало” битись серце і я, не усвідомлюючи чому, перехрестила автобус. І тоді мій погляд зустрівся з поглядом офіцера, який сидів в цьому ж автобусі.

Такого погляду я не бачила ніколи і не забуду НІКОЛИ: сум, біль, жаль і вдячність за благословення. Він легенько підняв руку і помахав мені… мене прорвало.

Я зрозуміла куди вони їдуть, я побачила всю біль чоловіка військового, який з болем в серці віз дітей на війну. Я ридала всю дорогу, я молилася і молюся за них.

Цей погляд досі в моїй пам’яті. Дуже сподіваюся, що моя молитва збереже їх. Молюсь, щоб вони всі залишилися живі.

Слава нашим воїнам! Слава Україні!!! Нехай Береже вас Господь, а Матінка Божа візьме усіх під свій Покров!

Автор – Ірина Байда

You cannot copy content of this page